Kendine İyi Bak 214. Bölüm

Kendine İyi Bak 214. Bölümünde; Meltem Açıkel pratik ve lezzetli tarifleriyle konuk olurken, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Meral Kozakçıoğlu kireçlenme sebepleri ve tedavi yöntemlerine dair merak edilenleri anlattı. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Özlem Gültekin’in kadın hastalıkları ve tedavi yöntemlerine dair bilgi vereceği programda, Danışman Astrolog Sare Palaska çocuğunuzun doğum haritasında hangi meslek yazıyor, çocuğunuz hangi mesleği seçerse daha başarılı olur sorularını yanıtladı.

Meltem Açıkel pratik ve lezzetli tarifleriyle konuk olurken, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Meral Kozakçıoğlu kireçlenme sebepleri ve tedavi yöntemlerine dair merak edilenleri anlatıyor. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Özlem Gültekin’in kadın hastalıkları ve tedavi yöntemlerine dair bilgi vereceği programda, Danışman Astrolog Sare Palaska çocuğunuzun doğum haritasında hangi meslek yazıyor, çocuğunuz hangi mesleği seçerse daha başarılı olur sorularını yanıtlıyor.

 

Hayat senin baktığın kadar güzel! Yepyeni lezzetler keşfet, farklı insanlarla tanış, daha fazla bilgilen, her zaman sağlığına dikkat et ama hepsi için önce Kendine İyi Bak! Sağlık alanında yeni gelişmeler, tedavi yöntemleri, sağlıklı zayıflama, estetik, göz-diş problemleri, ağrılar, kalp hastalıkları, beyin rahatsızlıkları gibi sağlıkla ilgili tüm sorunların ekrana geleceği Kendine İyi Bak'ta, Ebru Akel ünlü şefler, yemek bloggerları, diyetisyenler ve birbirinden ünlü konukları ağırlayacak.