Demet Akbağ ile Çok Aramızda 6. Bölüm

Demet Akbağ ve ekibi her hafta birbirinden eğlenceli şakaları ile izleyenleri gülmekten kırıp geçirmeye devam ediyor. Uzun bir aradan sonra yayınlanan ilk bölümüyle özleyenleri ile hasret gideren program bu hafta da bomba gibi!

 

İsmail YK düğün salonunda şaka ekibi tarafından çıkarılan gerginliğin ortasında kalacak! Konseri için prova yapma hazırlığında olan Kubat ise Murat Dalkılıç, Beyazıt Öztürk ve Simge Sağın işbirliği ile hiç beklemediği durumlarla karşılaşacak. Bölümde şakalanan diğer isimler ise Deniz Özerman ve Dilberay !

 

Bir dünya starı ile düet hazırlığında olan Dilberay, Avrupa’ya açılmayı beklerken başına gelenler seyirciyi çok güldürdü

 

Özel bir şirkete iş görüşmesine giden Deniz Özerman polis kontrolüne takılınca olanlar oldu.

 

Bir türlü provasına başlayamayan Kubat ise durumlar gitgide kontrolünden çıktıkça ne yapacağını bilemedi

 

Düğün salonunda evliliğe adım atacak olan bir çiftin en güzel günleri berbat olunca İsmail YK varını yoğunu ortaya koydu.

 

Bugüne kadar sinema ve televizyonda canlandırdığı karakterler ile milyonların sevgisini kazanan Akbağ, bu kez ekrana bir çete lideri olarak geliyor! Demet Akbağ, yönetimindeki “şaka çetesi”, Türkiye’nin bir çok ünlü ismine akla hayale gelmeyecek şakalar yapıyor!

İki ay boyunca büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen çekimlerde, kimi zaman helikopter çalındı; kimi zaman açık denizde Yunanistan karasularına, kimi zaman da dozerlerle ünlülerin evlerine dalındı... Karada, havada, suda yaşanan her bir macerayı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ekibi, yaklaşık 25 kamera ile görüntülerken, Akbağ da şakalarda rol alan oyuncuları an be an komuta merkezinden yönetti! Dünyada da farklı örnekleri bulunan program çekimlerinde “şaka kurbanlarına” adrenalini yüksek anlar yaşatan Demet Akbağ, ünlü isimlerin karşısına şakaların finalinde beklemedikleri anda çıktı!