"Lezzet Akademisi" bugün başlıyor!

Pazar Sürprizi 275. Bölümünde; Show TV ekranları bugün yepyeni bir programla tanışıyor. Lezzet Akademisi, geleceğin şeflerini yetiştiren lezzet ve heyecan dolu bir yarışma. Programın sunucusu Sedef İyibar, Türk yemeklerinin pişeceği programın farkını anlattı. Jürimiz ünlü şeflerden oluşuyor. Şef İsmet Saz, Gastronomi okuyan genç şef adaylarını ilmek ilmek işleyecek olmanın heyecanını yaşıyor. Jürimiz diğer üyleri Dannilo Zanna ve Aylin Yazıcıoğlu da heyecanlı. Programda yarışmacıların koçluğunu yapacak olan Berfin Erdoğan'ın yemek ile arası çok iyi. Sohbet sırasında babası Yılmaz Erdoğan'ın kulaklarını çınlatıyor. İlk haftanın konuğu ise Ezgi Mola.

Lezzet Akademisi’nin Türk Mutfağı’na armağan edeceği genç şef adaylarıyla tanışmak isteyenler ekran başına! 

Aşçılık eğitimi almış 6 genç şef adayı, geleneksel Türk mutfağının en lezzetli yemekleri, birbirinden renkli konuk jüriler ve tabii ki Lezzet Akademisi’nin muhteşem jürisi Şef Aylin Yazıcıoğlu, Şef İsmet Saz, Şef Danilo Zanna… Berfin Erdoğan’ın yarışmacı koçluğu, Sedef İybar’ın sunuculuğunda geçecek kıyasıya bir rekabetin ekrana geleceği yepyeni yemek yarışması Lezzet Akademisi Show TV’de!

Hem ünlü yemeklerimizin hazırlanışındaki püf noktalarını görecek, hem klasik yemeklerimizin farklı uygulamalarıyla yeni fikirler edinecek hem de eğlence dolu bir yarışmanın heyecanını yaşayacaksınız.