BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Lezzet Akademisi Final Bölümü

Lezzet Akademisi Final Bölümünde; Hem yarıştıran hem öğreten Lezzet Akademisi bu hafta en iyi şef adayını seçiyor. Moderatörlüğünü Sedef İybar’ın üstlendiği yarışmanın, jüri koltuğunda Aylin Yazıcıoğlu, İsmet Saz ve Danilo Zanna oturuyor.

Final bölümüyle adından söz ettirecek Lezzet Akademisi’nde, yarışmanın galibi kim olacak? Cansu, Furkan ve Eray, yaşanan final heyecanını avantaja çevirebilecek mi? Hata kabul etmeyen final bölümünde yaşanan gerginlik gittikçe artıyor. Zorlu menülerin üstesinden gelerek adını finale yazdıran yarışmacılar, bu bölümde kendi menülerini hazırlayacak. En başarılı tabaklarını hazırlayan yarışmacılar, fenomen şeflerden nasıl yorumlar alacak? 

İkinci etapta yarışmacılara gelen büyük sürpriz! Geçmiş bölümlerde yarışmaya veda eden üç eski yarışmacı, finale kalan Cansu, Furkan ve Eray için geliyor. Başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan üçüncü etapta Cansu, Furkan ve Eray birincilik için ter döküyor! Yarışmanın sonunda kazananı belirleyecek olan puanlama turunda kimler kaç puan alacak? Zorlu rekabetin ve heyecan dolu serüvenin kazananı hangi yarışmacı olacak?

Lezzet Akademisi’nin final bölümünün konuk jürisi yakışıklı oyuncu Mert Fırat! Final heyecanını sıcak sohbetiyle dağıtan oyuncu, yarışmacılardan yardımını esirgemiyor. Mutfakta epey başarılı olan Mert Fırat, eşi İdil Fırat ile hazırladıkları yemekleri anlatıyor. Rekabete tanık olan oyuncu gelen tabaklar karşısında ne yorumlarda bulunacak? Yarışmanın galibini belirleyecek puanlama turunda ünlü oyuncu, kimlere kaç puan verecek?

Lezzet Akademisi’nin diğer konuk jürisi ünlü gurme Mehmet Yaşin! Yarışmacıların tabaklarını tek tek yorumlayan Mehmet Yaşin, kimlerin lezzet ve sunumlarını beğenecek? Gelen tabaklara yaptıkları yorumlarla beraber kimlere kaç puan verecek? Lezzetli yemekler için tavsiyeler ve tüyolar Mehmet Yaşin’den…

BÖLÜMLER
SAHNELER
FRAGMANLAR
SAHNELER