Demet Akbağ ile Çok Aramızda 10. Bölüm / Yasemin Allen - İrem Sak

Murat Boz ‘Dönerse Senindir’ filminin tanıtım toplantısı diye çağırdığı oyuncu arkadaşları İrem Sak ve Yasemin Allen’i şakaladı! Demet Akbağ’ın şaka ekibine dahil olan  Murat Boz, Demet Akbağ’ın komutları ile rol arkadaşlarına gerilim ve kahkaha dolu dakikalar yaşattı! Başrol oynadıkları filmin ne afisinde ne fragmanında yer almayan İrem Sak ve Yasemin Allen ne diyeceğini bilemedi.  Aylar süren hazırlık aşamasının ardından Akbağ ve Boz işbirliğiyle neye uğradığını şaşıran İram Sak ve Yasemin Allen prodüksiyonun da hakkını verdi !

 

Bugüne kadar sinema ve televizyonda canlandırdığı karakterler ile milyonların sevgisini kazanan Akbağ, bu kez ekrana bir çete lideri olarak geliyor! Demet Akbağ, yönetimindeki “şaka çetesi”, Türkiye’nin bir çok ünlü ismine akla hayale gelmeyecek şakalar yapıyor!

İki ay boyunca büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen çekimlerde, kimi zaman helikopter çalındı; kimi zaman açık denizde Yunanistan karasularına, kimi zaman da dozerlerle ünlülerin evlerine dalındı... Karada, havada, suda yaşanan her bir macerayı “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” ekibi, yaklaşık 25 kamera ile görüntülerken, Akbağ da şakalarda rol alan oyuncuları an be an komuta merkezinden yönetti! Dünyada da farklı örnekleri bulunan program çekimlerinde “şaka kurbanlarına” adrenalini yüksek anlar yaşatan Demet Akbağ, ünlü isimlerin karşısına şakaların finalinde beklemedikleri anda çıktı!