Gelinler odasında gergin dakikalar!

Damat Bayıldı 26. Bölümünde; Nesrin Hanım'ın yaptığı yemekleri yorumlayan Songül Hanım sert yorumlar yapmaya başlayınca gerildi. Nesrin Hanım'ı yufkayı hazır kullandığı için yemek yapamamakla suçlayan Songül Hanım tartışmanın fitilini ateşledi. İkili arasındaki tartışmaya Vildan Hanım'da dağil olunca tartışmanın yönü değişiyor.

Yapımcılığını DNCC Medya’nın yaptığı “Damat Bayıldı” gündüz ekranının en çok izlenen yapımı olmaya aday! Onur Büyüktopçu’nun muhteşem sunumuyla Show TV’de ekrana gelecek programda ünlü sunucu hem aile arasındaki dengeleri sağlamaya çalışacak, hem de yemekler yapılırken sorduğu sorularla yarışmacılara ter döktürecek! Adaletsiz puanlama yapan yarışmacıların korkulu rüyası olmaya devam edecek olan Büyüktopçu, vereceği adil puanlarla da adaletin stüdyodaki temsilcisi olacak!

Kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri mi yoksa gelinlerin el becerileri mi kazanacak? Damatlar annelerinin yemeklerine mi yoksa eşlerinin yemeklerine mi bayılacak? “Damat Bayıldı”da tempo asla düşmeyecek ve bu çekişme zaman zaman gergin bir hal alırken zaman zaman ekran başındaki herkesi güldürecek!