Bir Yuvam Olsun'un 13. Bölümünde; Yakuplu civarlarında ev bakan ailenin bütçesi 18 bin TL olan Çoban ailesi yuvasını seçiyor. Baktıkları evleri değerlendirdikten sonra Yiğit'in gösterdiği birinci eve 'Bir Yuvam Olsun' dedi!
İnternet sitemizde kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak ve tercihlerinizi yönetmek için Çerez Politikası, daha fazla bilgi için Aydınlatma Metni sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.