Dudaktan Kalbe 63. Bölüm

Dudaktan Kalbe'nin 63. Bölümünde; Reklam kampanyasının tanıtım gecesinde Lamia'yı yalnız bırakmak istemeyen Kenan, onu Cemil'in kollarında görünce müthiş öfkelenir. Lamia'nın durumu açıklamasına rağmen ikna olmayan Kenan ona ceza vermekte gecikmez. Lamia ve Kenan arasında tırmanan gerilim, büyük bir kavgayla sonuçlanır. 

Bu arada Saib beyin evinde hareketli anlar yaşanmaktadır.. Tehdit mektupları alan Saib Bey'in bütün huzuru kaçar. Saib Bey'in şüpheli listesinde Makbule ilk sıradadır.

Lamia güne Kenan'ın jestiyle uyanır.. Birbirlerine daha fazla küs kalamayacaklarını anlamışlardır, ama Lamia'nın reklam projesinden kazandığı parayla Kenan'a özel bir hediye almak istemesi yine tartışma sebebi olur..

Cemil, sonunda söz verdiği gibi Lamia'dan boşanmaya karar verir. Ancak, yaşadığı yenilgilerin acısını çıkarmak isteyen Cavidan, Cemil'e farklı bir teklifle gelir.

Gün geçtikçe yıldızı parlayan Lamia bir dizi teklifi alır..

Öte yandan Kenan da yeniden çıkış yapmasını sağlayacak önemli bir şans yakalar.  Kenan'ın coşkuyla ilgi gösterdiği bu yeni proje, Lamia'yı büyük korkularla baş başa bırakır...

BÖLÜMLER