Bir Deli Sevda 3. Bölüm

“Bir Deli Sevda”nın 3. bölümünde; Bahar ve Mehmet’in öpüştüğünü gören Kemal, kendini kaybedecek noktaya gelmiştir.  Giderek Bahar’ın kendisinden uzaklaştığını gören bir çıkmazın içine girmiştir. Bunun yanı sıra Buket’in Kemal hırsı da katlanarak artmaya devam eder. Her ne kadar Kemal uzak durmaya çalışsa da Buket, bir yolunu bulup Telli Kavak’a kadar uzanır. Ancak başına gelecek olanlardan habersizdir. Olaylar, kızı Buket’in peşinden Cengiz’i de Telli Kavak’a sürükler. Bahar da iş bulma çabaları içinde Mehmet’e kapılmamak için dirense de, ona karşı koyma gücü azalmaya başlamıştır. Mehmet’in ise tek amacı Cengiz’i devirmektir.  Bahar’ın güvenini kazanacak ama Gökdeniz konağının dengelerinin alt üst olmasına neden olacak hamlesini yapar. 

Bahar (Cansu Tosun), İstanbul'un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak'ta annesi Nermin'le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar'ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal'in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet'e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet'in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar'ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

Dizinin oyuncu kadrosunda Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos, Deniz Uğur, Itır Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Hikmet Körmükçü, Mehmet Esen, Deniz Özerman, Tolga Evren, Zuhal Yalçın, Seren Deniz Yalçın, Şan Aydemir, Mehmet Çelik, Devran Volkan Alkan, Destina Başer’in yanı sıra usta oyuncular Zafer Algöz ve Erkan Can da yer alıyor. 

  • YapımPastel Film
  • YapımcıYaşar İrvül, Efe İrvül
  • YönetmenHakan İnan
  • SenaryoKorcan Derinsu, Cihan Çalışkantürk
  • Proje TasarımcısıEsin Gök