Kadir vuruluyor!

Çarpışma’nın 16. Bölümünde; Cevdet’ten kendini Cansız’ın mekanına götürmesini isteyen Kadir yola çıkıyor. Cevdet’in tarifiyle bir limana gelen Kadir, Cevdet’in işi bozmaması için ağzını bantlayıp bagaja koyuyor. Cansız’ı bulmak için konteynerler arasında temkinli ilerleyen Kadir adamlardan birini görünce hemen saklanıyor. Kadir’e bir şey olmaması için her şeyi yapmaya hazır olan Zeynep ise son çare olarak Cansız’ı telefona arıyor. Sonunda dayanamayıp telefonu açan Cansız, Zeynep’ten Kadir’in oğlu olduğunu öğreniyor. 

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın