Gülperi ve Kadir yıllar sonra karşılaşıyor!

Gülperi’nin 1. Bölümünde; Gülperi ile Kadir aradan geçen onca zamandan sonra karşı karşıya geliyorlar. Gülperi çocuklarını geri alabilmek için Kadir’in avukatlığını yapmasını istiyor. Kadir önce bu davalara bakmadığı birlikte çalıştığı Burcu Hanım’ın baktığını söylüyor. Ve dosyayı yine de incelemek istediğini yapabileceği bir şeyin olup olmadığına bakmak istiyor. Kadir dosyayı incelerken Gülperi’nin anlattıklarıyla birlikte neye uğradığını şaşırıyor. Gülperi’nin çektiği acılar onu derinden etkiliyor. Ve davayı aldığını söylüyor. Bu haber Gülperi’yi çok mutlu ediyor.

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem