Gülperi boşanmak istiyor!

Gülperi’nin 24. Bölümünde; Gülperi aşkının peşinden koşarken çocuklarını kaybettiği için son çare olarak Kadir’e boşanma davası açmak için işlemlere başka bir avukat ile başlıyor. Evi terk eden Hasan ve Bedriye ise Ajda’dan sonra Can’ın rahatsızlanması ile eldeki imkânları tüketip hiç istemedikleri bir kapıyı çalmak zorunda kalıyorlar. Kapıyı açan Yakup ise gözlerine inanamıyor ve torunlarını tekrardan karşısında gördüğü için yüzü gülmeye başlıyor. Kadir ise Adliye’de gördüğü Gülperi’yi takip ediyor ve açık kapıdan boşanmak istediğini öğreniyor. 

Yapımını dünyanın pek çok ülkesinde yayınlanan Türk dizilerine imza atan ve son dönemin rating rekortmeni dizilerinin yapımcısı TİMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen'in paylaştığı "Gülperi" dizisi Show TV ekranlarında...

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın ve Metin Balekoğlu'nun yürüttüğü "Gülperi" çocuklarını yeniden kazanmak için umudunu hiç kaybetmeden mücadele eden bir annenin gözyaşlarıyla dolu hikayesini konu alıyor. 

  • YapımTims&B Productions
  • YapımcıTimur Savcı, Burak Sağyaşar
  • YönetmenŞenol Sönmez
  • SenaryoHatice Meryem