Ekibin hamam keyfi!

Nöbet’in 4. Bölümünde; Jiyan’ı öldüren ekibin ilk durağı Zühtü’nün evi oluyor. Kapısının sert çalınması ile uyanan Zühtü tanımadığı bir ses duyması ile Şirin’le beraber korkmaya başlıyor. Kapıdakileri korkutmak için karakolu arama numarası yapan Zühtü, Yiğit’in sesini duyması ile rahatlıyor. Jiyan’ın ölüm haberini aldıktan sonra mutluluktan havalara uçan Zühtü ekibe kendisinden ne dilerlerse dilemelerini söylüyor. Yüzü gülen ekip ise kendilerine hamamı açtırıyor. 

Yapımını Pana Film’in yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökhan Erkut’un oturduğu Nöbet dizisinin afişi görücüye çıktı. Dev prodüksiyonu, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici hikayesi ve adından söz ettiren tanıtımlarıyla izleyicileriyle buluşmaya gün sayan dizinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık gibi önemli isimler paylaşıyor.

Her Türk evladı asker doğar. Bazıları hem asker, hem kahraman… Bu milletin, bu ülkenin bekası için gece gündüz çalışırlar. Yeri gelir ölüme bile kafa tutarlar. Biz onlara “Kahraman” deriz. Onlar bize haykırarak cevap verir: Vatan sağ olsun!