Zeynep, Ivan’ın elinde!

Çarpışma’nın 19. Bölümünde; Ivan’ın inini bulan Kadir korumaları indirdikten sonra içeride sessizce keşif yapıyor. Kadir’in bir anlık boşluğunu yakalayan Ivan hiç vakit kaybetmeden saldırıyor. Yediği darbeler sonrası yere yıkılan Kadir kısa bir soluklanmadan sonra ayağa kalkıyor. Yumruk yumruğa kavganın sonunda Ivan yere yıkılınca Kadir silahını çekiyor. Kadir’in silahını çektiğini gören Veli onu öldürmemesini çünkü kendisinin öldürmek istediğini söylüyor. Kahkahalarla gülen Ivan’ın baktığı tarafa bakan Kadir, Zeynep’in kafasına dayalı silahı görünce şok oluyor. 

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın