Veli’nin büyük planı!

Çarpışma’nın 14.  Bölümünde; Bilmeden yeniden Cansız'ın tuzağına çekilen Kadir, karakoldakilerle beraber sevkiyat şifrelerini çözüp adrese ulaşıyor. Tek başına sevkiyata baskına giden Kadir kendini bir anda çatışma içinde buluyor. Kolonun arkasından olan biteni izleyen Veli ise planını devreye sokuyor. Zeynep’i arayan Bahar, Asiye’nin kriz geçirdiğini ve oğlunu görmezse hastaneye gitmeyeceğini söylediğini anlatıyor. Planın diğer kısmını devreye sokan Veli, Cansız’ı arayıp aynı yalanı söylüyor. Haberi aldıktan sonra eve ilk gelen isim Cansız oluyor. Bahar ise Cansız gelir gelmez evden kaçıyor. Cansız dairedeyken TEM baskın için apartmana giriyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın