"Öldürsene beni..."

Çarpışma’nın 19. Bölümünde; Meral’i bulmak için Demir ve Belma’dan yardım isteyen Cemre ile Kerem buluşma mekanına gidiyor. Cemre’nin rahatsız olduğunu gören Kerem gitmeyi teklif etse de Cemre kalmak istiyor. Belma miras konusunu açınca ortam biraz geriliyor ama Demir yine konuya geri dönüyor. Demir’in dalga geçen hallerini gören Kerem bir anda parlasa da Cemre onu tutup kendisi öne atılıyor. Meral’le eve geri dönen Yakup onu bağlayıp sabaha kadar başında bekliyor. Meral kendisini öldürmek için neyi beklediğini sorunca Yakup ne zaman isterse o zaman öldüreceğini söylüyor.

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın