“Oğlumun öldüğüne inanmıyorum!”

Çarpışma’nın 9. Bölümünde;  Bir anda fenalaşan Asiye elinde bardağı düşürünce yardımına Bahar koşuyor. Oğlunun özlemini çeken Asiye, Bahar’a hem oğlumu hem de sevdiğini getirmesini istediğini söylüyor. Zeynep ise Kadir’i annesinin olduğunu düşündüğü bir adrese götürüyor. Apartman kapısında durup içeri girmeye çekinen Kadir, Zeynep’in içeri çekmesiyle apartmana giriyor. Kapı açılınca olanlardan şüphelenen Kadir sorular sormaya başlıyor. Kadının bir anda Kadir demesi ile şaşıran Kadir bu işte bir şey olduğunu anlıyor. 

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın