“Cansız…”

Çarpışma’nın 19. Bölümünde; Zeynep’in rehin alınması ile hem Veli hem de Kadir Ivan’ın eline düşüyor. Zeynep’in yaşaması için silahını verip köşeye sıkışan Kadir, Zeynep’i bırakmasını istiyor. Zeynep’i bırakan Ivan silahını çekip tam Kadir’e doğrultmuşken bir bilgi vereceğini söylüyor. Hem Kadir’i koruyan hem de Veli’nin ailesinin ölüm emrini verdiğini söyleyen Ivan tam tetiğe basacakken Cansız’ın adamları onu öldürüyor. Zeynep’i arkasına alıp ateşin nereden geldiğini anlamaya çalışan Kadir ikinci şoku kapıdan gelenleri görünce yaşıyor. 

Kadir Adalı (Kıvanç Tatlıtuğ) İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlar Şubesi’nde görevli bir başkomiserdir. Ailesiyle mutlu bir hayat sürerken karısını ve kızını bir terör eyleminde kaybeder. Olanlar yüzünden büyük bir suçluluk duymakta ve çok acı çekmektedir. Acıdan yaşamdan vazgeçme noktasına gelen Kadir, sebep olduğu araba kazasıyla farkında olmadan hayatının bütün akışını değiştirecektir. Kazaya dört araba, dört hayat, dört insan karışır…

Kadir, Zeynep (Elçin Sangu), Cemre (Melisa Aslı Pamuk) ve Kerem (Alperen Duymaz). Kadir’in, ‘Çarpışan aslında biz değildik, kaderlerimizdi!’ dediği bu kaza, onların hayatlarını da birbirlerine bağlayacaktır.

Yapımcılığını Kerem Çatay-PelinDiştaş’ın, idari yapımcılığını İsmail İçen’in üstlendiği, Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ali Aydın’ın kaleme aldığı Çarpışma'nın başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor.

  • YapımAy Yapım
  • YapımcıKerem Çatay - Pelin Diştaş
  • YönetmenUluç Bayraktar
  • SenaryoAli Aydın