Ne Gemiler Yaktım'dan Erkan Kolçak Köstendil'li yeni sahne!

Güncelleme: 03 Aralık 2023 Pazar, 20:17:24

Başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil yer aldığı Ne Gemiler Yaktım, yarın (4 Aralık 2023) ilk bölümüyle izleyici ile buluşacak.

Show TV’de yarın akşam ilk bölümüyle seyirciyle buluşacak olan, Ay Yapım’ın dizisi ‘Ne Gemiler Yaktım’dan yeni sahne yayınlandı. Erkan Kolçak Köstendil’in yer aldığı sahne, başkomiser Toprak karakterine dair ilk ipuçlarını verirken heyecanı artırdı.

Show TV’de yarın akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek olan ‘Ne Gemiler Yaktım’ çarpıcı hikayesi ile izleyicileri ekran başına kilitlemeye hazırlanıyor. Altan Dönmez’in yönetmenliğini üstlendiği, hikayesi ve senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt’a ait olan dizinin yayınlanan yeni sahnesinde; Toprak iki suçluyu sorguluyor. Kendine has tavrı ve zekasıyla dikkat çeken komiser Toprak, hikayede çok kilit bir karakter olarak izleyici karşısına çıkacak.

‘Ne Gemiler Yaktım’ın başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Berk Hakman ve Erkan Kolçak Köstendil yer alırken dizide bu isimlere Mert Denizmen, Onuryay Evrentan, Nazmi Kırık, Ata Çağlan Timur, Süreyya Kilimci ve Çiğdem Selışık Onat ile Macit Koper gibi usta ve başarılı isimler eşlik ediyor.

‘Ne Gemiler Yaktım’ yarın saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!