BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.
 • 1

  Yeni sezonda Show TV’de yayınlanacak olan, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği "Love That  Makes You Cry" dizisinden uyarlanan Aşk Ağlatır’ın başrol çifti Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan oldu. 

 • 2

  Dizide Yağız Can Konyalı, Eda Şölenci, Oktay Çubuk, Deniz Altan, Laçin Ceylan, Durul Bazan, Sezin Bozacı, Pelin Öztekin, Hasan Küçükçetin gibi birçok başarılı isim de rol alıyor. 

  Yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun uyarlandığı Aşk Ağlatır Eylül'de Show TV’de!

 • 3

  Ada Meryem Varlı Hafsanur Sancaktutan

  2000 yılında İstanbul’da doğan Hafsanur Sancaktutan çok küçük yaşlarından itibaren tiyatroyla ilgilenmiş ve yer aldığı tiyatro oyunlarıyla birçok ödül kazanmıştır. İlk olarak 2018 yılında Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği ‘’Gülperi’’ dizisinde yer almış ve bütün dikkatleri üzerine çekmiştir. Coca Cola, Türk Telekom ve Cappy gibi markaların reklamlarında da rol aldıktan sonra, yeni sezonda yayına girecek olan ve yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yaptığı ‘’Aşk Ağlatır’’ projesinde Ada karakterine hayat verecektir.

  DİZİ

  2019 Aşk Ağlatır – Gökçen Usta

  2018-2019 Gülperi – Cem Karcı

 • 4

  Yusuf Eren Deniz Can Aktaş

  1993 yılında İstanbul’da doğan Deniz Can Aktaş, ilk defa kamera karşısına 2015 yılında ‘’Tatlı Küçük Yalancılar’’ dizisiyle geçmiştir. Daha sonra ‘’Hayat Bazen Tatlıdır’’ ve ‘’Nerdesin Birader?’’ projelerinde yer almış ve 2018 yılında başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse gibi başarılı oyuncuların paylaştığı ‘’Avlu’’ dizisinde dikkatleri iyice üzerine çekmiştir. Deniz Can Aktaş şimdi yeni sezonda yayına girecek olan ve yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yaptığı ‘’Aşk Ağlatır’’ projesinde Yusuf karakterine hayat verecektir.

  DİZİ

  2019 Aşk Ağlatır – Gökçen Usta

  2018 Avlu – Yüksel Aksu, Şafak Bal, Hülya Gezer

  2017 Nerdesin Birader? – Ulaş Cihan Şimşek

  2016 Hayat Bazen Tatlıdır – Hamdi Alkan, Burak Kuka

  2015 Tatlı Küçük Yalancılar – Cem Karcı

 • 5

  Rüzgar Özben Yağız Can Konyalı

  1991 doğumlu olan Yağız Can Konyalı, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Televizyon tarihinin unutulmaz yapımları arasında gösterilen Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2012) dizisiyle kamera önü yolculuğuna başlayan Yağız Can Konyalı,  kariyerine Adı Mutluluk’la (2015) devam etti. Son olarak, Fox Türkiye’nin iki sezon süren sevilen dizisi Bizim Hikaye’de canlandırdığı Rahmet karakteriyle izleyicinin gönlünde taht kurdu. Yağız Can Konyalı, Kor (2014) adlı kısa filmde sergilediği oyunculuğuyla dikkat çekerken, 2014’te vizyona giren uzun metraj Takım: Mahalle Aşkına! (2014) filmiyle sinema çalışmalarını sürdürdü. Aynı yıl Takım: Mahalle Aşkına’daki performansıyla 52. Antalya Film Festivali Behlül Dal Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.  Ekran macerasıyla eş zamanlı tiyatro çalışmalarını da sürdüren genç oyuncu, Tiyatro Yan Etki’nin 2013 sezonunda sahnesine taşıdığı Tavşan Deliği ve ardından Müstesna Tiyatro’nun yeniden yorumladığı Küheylan (2016) oyunlarında rol aldı. Yağız Can Konyalı; geçtiğimiz yıl Tiyatro Yan Etki’nin sahneye koyduğu ve kendisine 5. Ekin Yazın Dostları Ödülleri’nde yılın genç yetenek oyuncu ödülünü kazandıran Çıkmaz Sokak Çocukları oyunuyla tiyatro izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. 

 • 6

  Nalan Demirci Eda Şölenci

  25 Ekim 1995’te İzmir’de doğdu.

  Makedonya göçmeni bir aileden olan Eda Şölenci, ilk ve orta öğrenimini İzmir'de tamamladı. İlkokul ve ortaokul süresince tiyatro, halk ve modern dansla ilgilendi. Dans ekibiyle Balkanlarda festivallere katıldı. Bornova Anadolu Lisesi’den mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi’ni kazanarak İstanbul’a yerleşti. İstanbul'a yerleştikten kısa bir süre sonra oyunculuk eğitimi almaya ve oyunculuk yapmaya başladı. Adı Efsane ve Aslan Ailem dizilerinde yer aldı.

 • 7

  Fırat Yıldız Oktay Çubuk

  Oktay Çubuk 12 Mart 1996’da İzmir’de doğmuştur, lise eğitimini İzmir Amerikan Kolejinde tamamlamıştır, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sinema ve Televizyon bölümüne iletişim fakültesi birincilik ile girmiştir ve tam burslu olarak eğitim hayatına orda devam etmektedir. Oyunculuk eğitimini Cüneyt Sayil Atölye’de aldıktan sonra birçok workshopa katılmıştır. İlk olarak Cennetin Gözyaşları dizisinde rol almıştır, sonrasında Nisan Dağ’ın Bir Nefes Daha filminde başrol olarak yer almıştır. Son olarak da Show TV’de Ask Ağlatır dizisinde Fırat karakterini canlandıracaktır

 • 8

  Çiçek Ekmeksiz Deniz Altan

  Doğum Tarihi: 26.09.94 

  Boy:1.60

  Kilo: 54

  Eğitim : İstanbul Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Oyunculuk Bölümü

  Dizi:

  Öyle Bir Gecer Zaman Ki 2013

  Kertenkele 2014

  Hayat Şarksı, 2016-2017

  Sinema:

  Görevimiz Tatil, 2017

  Plaza, 2019

  Tiyatro:

  Bu21, 2019 FİN TİYATRO