Aşk Ağlatır oyuncuları kimdir?

Güncelleme : 11 Eylül 2019 Çarşamba, 17:41:01

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Aşk Ağlatır dizisinin oyuncuları...

Aşk Ağlatır oyuncuları kimdir?
1 | 8

Yeni sezonda Show TV’de yayınlanacak olan, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği "Love That  Makes You Cry" dizisinden uyarlanan Aşk Ağlatır’ın başrol çifti Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan oldu. 

Aşk Ağlatır oyuncuları kimdir?
2 | 8

Dizide Yağız Can Konyalı, Eda Şölenci, Oktay Çubuk, Deniz Altan, Laçin Ceylan, Durul Bazan, Sezin Bozacı, Pelin Öztekin, Hasan Küçükçetin gibi birçok başarılı isim de rol alıyor. 

Yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun uyarlandığı Aşk Ağlatır Eylül'de Show TV’de!

Aşk Ağlatır oyuncuları kimdir?
3 | 8

Ada Meryem Varlı Hafsanur Sancaktutan

2000 yılında İstanbul’da doğan Hafsanur Sancaktutan çok küçük yaşlarından itibaren tiyatroyla ilgilenmiş ve yer aldığı tiyatro oyunlarıyla birçok ödül kazanmıştır. İlk olarak 2018 yılında Cem Karcı’nın yönetmenliğini üstlendiği ‘’Gülperi’’ dizisinde yer almış ve bütün dikkatleri üzerine çekmiştir. Coca Cola, Türk Telekom ve Cappy gibi markaların reklamlarında da rol aldıktan sonra, yeni sezonda yayına girecek olan ve yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yaptığı ‘’Aşk Ağlatır’’ projesinde Ada karakterine hayat verecektir.

DİZİ

2019 Aşk Ağlatır – Gökçen Usta

2018-2019 Gülperi – Cem Karcı

Aşk Ağlatır oyuncuları kimdir?
4 | 8

Yusuf Eren Deniz Can Aktaş

1993 yılında İstanbul’da doğan Deniz Can Aktaş, ilk defa kamera karşısına 2015 yılında ‘’Tatlı Küçük Yalancılar’’ dizisiyle geçmiştir. Daha sonra ‘’Hayat Bazen Tatlıdır’’ ve ‘’Nerdesin Birader?’’ projelerinde yer almış ve 2018 yılında başrollerini Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse gibi başarılı oyuncuların paylaştığı ‘’Avlu’’ dizisinde dikkatleri iyice üzerine çekmiştir. Deniz Can Aktaş şimdi yeni sezonda yayına girecek olan ve yönetmenliğini Gökçen Usta’nın yaptığı ‘’Aşk Ağlatır’’ projesinde Yusuf karakterine hayat verecektir.

DİZİ

2019 Aşk Ağlatır – Gökçen Usta

2018 Avlu – Yüksel Aksu, Şafak Bal, Hülya Gezer

2017 Nerdesin Birader? – Ulaş Cihan Şimşek

2016 Hayat Bazen Tatlıdır – Hamdi Alkan, Burak Kuka

2015 Tatlı Küçük Yalancılar – Cem Karcı

Aşk Ağlatır oyuncuları kimdir?
5 | 8

Rüzgar Özben Yağız Can Konyalı

1991 doğumlu olan Yağız Can Konyalı, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Televizyon tarihinin unutulmaz yapımları arasında gösterilen Öyle Bir Geçer Zaman Ki (2012) dizisiyle kamera önü yolculuğuna başlayan Yağız Can Konyalı,  kariyerine Adı Mutluluk’la (2015) devam etti. Son olarak, Fox Türkiye’nin iki sezon süren sevilen dizisi Bizim Hikaye’de canlandırdığı Rahmet karakteriyle izleyicinin gönlünde taht kurdu. Yağız Can Konyalı, Kor (2014) adlı kısa filmde sergilediği oyunculuğuyla dikkat çekerken, 2014’te vizyona giren uzun metraj Takım: Mahalle Aşkına! (2014) filmiyle sinema çalışmalarını sürdürdü. Aynı yıl Takım: Mahalle Aşkına’daki performansıyla 52. Antalya Film Festivali Behlül Dal Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü.  Ekran macerasıyla eş zamanlı tiyatro çalışmalarını da sürdüren genç oyuncu, Tiyatro Yan Etki’nin 2013 sezonunda sahnesine taşıdığı Tavşan Deliği ve ardından Müstesna Tiyatro’nun yeniden yorumladığı Küheylan (2016) oyunlarında rol aldı. Yağız Can Konyalı; geçtiğimiz yıl Tiyatro Yan Etki’nin sahneye koyduğu ve kendisine 5. Ekin Yazın Dostları Ödülleri’nde yılın genç yetenek oyuncu ödülünü kazandıran Çıkmaz Sokak Çocukları oyunuyla tiyatro izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. 

Aşk Ağlatır oyuncuları kimdir?
6 | 8

Nalan Demirci Eda Şölenci

25 Ekim 1995’te İzmir’de doğdu.

Makedonya göçmeni bir aileden olan Eda Şölenci, ilk ve orta öğrenimini İzmir'de tamamladı. İlkokul ve ortaokul süresince tiyatro, halk ve modern dansla ilgilendi. Dans ekibiyle Balkanlarda festivallere katıldı. Bornova Anadolu Lisesi’den mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi’ni kazanarak İstanbul’a yerleşti. İstanbul'a yerleştikten kısa bir süre sonra oyunculuk eğitimi almaya ve oyunculuk yapmaya başladı. Adı Efsane ve Aslan Ailem dizilerinde yer aldı.

Aşk Ağlatır oyuncuları kimdir?
7 | 8

Fırat Yıldız Oktay Çubuk

Oktay Çubuk 12 Mart 1996’da İzmir’de doğmuştur, lise eğitimini İzmir Amerikan Kolejinde tamamlamıştır, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sinema ve Televizyon bölümüne iletişim fakültesi birincilik ile girmiştir ve tam burslu olarak eğitim hayatına orda devam etmektedir. Oyunculuk eğitimini Cüneyt Sayil Atölye’de aldıktan sonra birçok workshopa katılmıştır. İlk olarak Cennetin Gözyaşları dizisinde rol almıştır, sonrasında Nisan Dağ’ın Bir Nefes Daha filminde başrol olarak yer almıştır. Son olarak da Show TV’de Ask Ağlatır dizisinde Fırat karakterini canlandıracaktır

Aşk Ağlatır oyuncuları kimdir?
8 | 8

Çiçek Ekmeksiz Deniz Altan

Doğum Tarihi: 26.09.94 

Boy:1.60

Kilo: 54

Eğitim : İstanbul Üniversitesi, Devlet Konservatuvarı, Oyunculuk Bölümü

Dizi:

Öyle Bir Gecer Zaman Ki 2013

Kertenkele 2014

Hayat Şarksı, 2016-2017

Sinema:

Görevimiz Tatil, 2017

Plaza, 2019

Tiyatro:

Bu21, 2019 FİN TİYATRO

SIRADAKİ HABER