Aliço, nefes kesen bir plana imza atacak!

Aliço, nefes kesen bir plana imza atacak!

Güncelleme : 24 Şubat 2018 Cumartesi, 16:43:41

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin yeni bölümünde Aliço karakterini canlandıran Rıza Kocaoğlu, Çukur’daki tüm çöp toplayıcılarını bir araya getirerek yine nefes kesen bir plana imza atacak. Kocaoğlu’na bu sahnede profesyonel oyuncuların yanı sıra gerçek çöp toplayıcıları da eşlik edecek.

Aliço, Çukur'un tüm çöp toplayıcılarını bir araya getiriyor!

Pazartesi akşamları adını zirveye yazdıran Çukur’un yeni bölüm çekimlerinde, nefes kesici anlar yaşandı. Rıza Kocaoğlu’nun hayat verdiği Aliço yine soluksuz bırakacak bir plana ortak olacak. Çukur’un eli kulağı ve Yamaç’ın da en büyük destekçisi olan, çöp toplayıcılığı yapan Aliço, Çukur’un gizli kahramanları olan tüm çöp toplayıcılarını buluşturacak.

Etkileyici oyunculuğuyla Aliço’yu Çukur’un fenomen karakterlerinden birine dönüştüren Kocaoğlu’na bu sahnede profesyonel oyuncuların yanı sıra gerçek çöp toplayıcıları da eşlik etti. Ünlü oyuncu çekim aralarında bu sahnede rol alan herkesle fotoğraf çektirip onlarla sohbet etti.

Çukur’un merak ve heyecanla beklenen, yüzleşmelerin devam edeceği yeni bölümü Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

 

SIRADAKİ HABER