Çukur'da neler oluyor?

Çukur'un nefes kesen final sahnelerinde neler yaşandı?

Çukur'da neler oluyor?
35 | 46

Cumali intikamını almak için harekete geçmiş. Bir zamanlar İdris Koçovalı ve adamları Emmi ile Paşa'ya ait olan kahveyi ele geçirip Karakuzu adamlarını öldürmüştü. Bu savaşın başlamasının ilk adımıydı. 

Bunu gören Çeto ve Mahsun öfkeden gözleri dönmüştü. Çukur'un tüm erkeklerini bir meydana toplayıp artık düzenin onların elinde olduğunu ve Yamaç'la Cumali teslim edilmezse her gün Çukur'dan birinin alınacağını ve haftasında infaz edileceğini söylemişti.

Şimdi Çukur'u bir başka büyük sınav bekliyordu.

Celasun hayattaydı kendi çetesini kurmuş ve Meke ile çatışıyordu. Evde ise daha büyük bir problem onu bekliyordu.

Kardeşlerini kendilerine kurulan pusuda yitirmişti ve annesi bu olaydan sonra akli dengesini kaybetmişti. Akşın'da yüzünde kalıcı bir yara almıştı. Ve o da bir başına kalmıştı. Celasun sevdiği kızın ve annesinin gün be gün daha da kötü olmasına akli dengelerini kaybetmelerine dayanamıyordu. Çaresizce hayatta kalmaya çalışıyordu.

Kaçırılan bebeğin infaz emrini Çeto verse de Mahsun yerine getiremedi. Bebeğin hayatını bağışlayarak onu annesine verdi. 

Bir yandan da Sena'yı bulmak istiyordu. Ama Sena'yı bulmaya çalışan biri daha vardı o da Cumali koçovalı, Sena'yı bularak Yamaç'a getirdi. Yamaç'la yüzleşen Sena güvende kalması için Emmi'nin yanına teslim edildi. Yamaç, Efeyle köşeye sıkışmıştı. Silahındaki kurşun bitmiş ne yapacağını bilemiyordu. Efe kendini Yamaç için feda etti. Ve Efe'nin bu fedası Yamaç'ın göğsüne çukur dövmesini kazıtmasına neden oldu. Yamaç'ın artık Efe'ye büyük bir borcu vardı! 

O da Çukur'a huzuru ve barışı geri getirmek!

Çukur'da neler oluyor?
36 | 46

Cumali'nin pes etmeye niyeti yoktu. İntikamını alacaktı.

Çukur'a adımını attığı an Meke ve çetesi Cumali'nin peşine takıldı. Uzun süren kovalamacanın ardından Meke ve Cumali karşı karşıya gelmişti. Meke'nin Çukur dövmesini gören Cumali, onun Muhittin'in oğlu olduğunu öğrenmesi ile zıvanadan çıktı, sinirlerine hakim olamadı. Çukur'un adamı kendisini kovalıyordu. Meke'nin tüm bunlara cevabı; "Çukur için!" oldu. Aslında Çukur'un huzur içerisinde kalmasını istiyordu.

Yamaç ile Cumali arasında da sert rüzgarlar esiyordu. Yamaç'ın Cumali'den intikam almayı, insanları öldürmeye bir son vermesini istemesi ikili arasında çatışmaya sebep oldu.
Ta ki Cumali'nin Yamaç'ın dövmesini görmesine kadar.

Yamaç, Çukur'u almaya karar vermişti. Ve Cumali artık buna inanıyordu.

Aliço'nun da desteğiyle Cumali, Çukur'a girdi. Karakuzuların adamlarından kaçarken Yıldız’la karşı karşıya geldi. Yıldız, Cumali'nin yakalanmasını engelleyerek hayatını kurtardı.

Yamaç, Karakuzular’a bir plan hazırlamıştı. Yerlere mayın döşemişlerdi. Mahsun ve adamlarını mayınlara bastığı anda Yamaç, Karakuzulardan Çukur’da aldıkları kişileri serbest bırakmalarını istedi. Öncelikli amacı Çukur'a kaybettiği huzuru geri vermekti. Ve rehin alınan Çukur'un insanları Yamaç'ın planı sayesinde serbest kaldılar.

İdris Koçovalı ve Sultan yaşıyordu. İdris, pazara gidiyor, Sultan’a bakıyordu. Sena da onları yalnız bırakmamıştı. Sena’nın Yamaç’tan bir isteği vardı. O da Salih’i bulmasıydı. Çünkü onun da Karakuzular ile bir hesabı oluğunu biliyordu. 

Saadet hamileliğin son zamanlarını yaşıyordu. Karnındaki bebeğine Salih’in onları bulacağını söylemişti. Vartolu, Halil ile konuşmalarında bir detayı fark etti. Ona her gün yiyecek bir şeyler bırakan kişinin İdris Koçovalı olduğunu anladı. Vartolu vicdanıyla hesaplaştığı bir anla baş başa kaldı. Çünkü Halil’in ailesinin ölümüne sebep olmuştu. Kahraman’ın öldürüldüğü sırada Halil’in ailesi de oradaydı. 

Artık vakit gelmişti. Yamaç, Aliço’dan Vartolu’yu bulmasını istedi. Cumali, Yamaç ve Vartolu birleşmiş, Çukur için harekete geçmişti.

Koçovalılar, Çukur'u geri almak için savaşacaktı!

Çukur'da neler oluyor?
37 | 46

Koçovalı kardeşler artık birleşmişti her ne kadar Cumali, Vartolu'yu yanlarında istemiyor olsa da Yamaç'ın kararı baskın gelmişti. 

 

Karakuzular'ın uyuşturucu ticaretinin önünü kesmek için Yamaç, Vartolu'dan yardım istedi. Vartolu isimlerin yazılı olduğu defterin kendisinde olmadığını söyleyerek Medet'i bulmaları gerektiğini dile getirdi. Yamaç ve Vartolu, Karakuzuların adamlarından saklanarak Çukur'a gittiler. Medet'i çalıştığı yerde bulamayınca çılgına dönen Vartolu mekanı dağıttı. Daha sonra yanına gelen bir çalışandan Medet'in Celasun'un yanında olduğunu öğrendi. Yamaç, Celasun ve diğer Çukur'un adamlarını bir yerde topladı ve onlara "2 şey yaptım 1'i Çukur'u terk etmekti diğeri de Çukur'a geri dönmek" diyerek artık Çukur'da olduğunu ve Çukur'u almak için savaşacağını, onların yanında olup olmadığını sordu. Celasun bu duruma karşı Koçovalılar'ın Çukur'da olmadıkları süre boyunca kendilerini korumayı öğrendiklerini tekrar ortalığın karışmasını ve canların yanmasını istemediğini bu yüzden Yamaç'ın yanında yer almadığını söyledi. Ve diğer adamlar da Celasun gibi düşündü. Yamaç, Çukur'u alma konusunda yalnızdı, çukur'un çocukları artık onlarla değildi!

Bu sırada Cumali, Vartolu ile bir adamın peşine düşmüştü. Vartolu adamın kim olduğunu merak ediyordu. Cumali 10 sene önce herkesi öldürdüğünü yalnızca bu adamın geride kaldığını ve onun yüzünden hapis yattığını söyledi. Vartolu'nun sürekli konuşması Cumali'nin sinirlerini bozduğundan adamı tek başına yakalayacağını söyledi ve Vartolu yolunu değiştirdi. Cumali adamı tam elinden kaçırdığını sandığı anda Vartolu adamı yakalayarak Cumali'yi şaşırttı. Ancak ikili adamı tekrar ellerinden kaçırdılar. 

Bu sırada Yamaç, Medet'i bulmuş ona Vartolu'nun aslında neden onu terk ettiğini anlatmış ve istedikleri gerekli bilgileri almıştı. Koçovalı kardeşler Karakuzuların ellerinden bu işi almak için harekete geçti. Ve başardılar! Paraları alıp işi sabote ettiler.

 

Ardından beklenmedik bir şey oldu! Cumali ile Vartolu pusuya düştü. Ellerinden kaçırdıkları avcılar onları köşeye sıkıştırmıştı, mermileri bitmiş ve ölmek üzerelerken Medet yardımlarına yetişti. Medet, Vartolu ve Cumali'nin hayatını kurtardı. Medet abisine, Vartolu ise kardeşine kavuşmuş oldu, Ve muhteşem ikili yine biraradaydı!

O sırada nasıl tufaya geldiklerini düşünürken Yamaç, herkesi topladı para çantasını açtıklarında içinde kağıt olduğunu, uyuşturucu sandıkları varillerinde aslında öyle olmadığını anladılar. Mahsun, Koçovalılar'ı oyuna getirmişti. 

Karakuzular, Koçovalı kardeşleri yenmişti!

Çukur'da neler oluyor?
38 | 46

Karakuzular'ın oyununa gelen Yamaç pek mutlu değildi. Ve kendilerini bekleyen daha büyük tehlikenin de farkında değillerdi. Diğer yanda Çeto ve Mahsun'un karşısına dikilen Reşit hem adamlarının hem de giden parasının hesabını sordu.

Parasını geri iade etmezlerse onlar için iyi olmayacağını söyleyerek, onun için birini öldürürlerse ancak bağışlayabileceğini söyledi. 

Bu durum ne Çeto'yu ne de Mahsun'u hiç ilgilendirmedi. Tehditlerini önemsemediler.
Bu sırada hastalığı giderek şiddetlenen Akşın evi yaktı, Celasun annesi ve sevdiği kadınla nereye gideceğini ne yapacağını bilemedi. Onlara evini Ayşe açtı. Yeni bir ev bulana kadar kendileri ile kalabileceklerini söyledi. 

Ve Aliço daha fazla dayanamadı İdris Babası ile görüştü. Hem Sultan annesini hem de İdris babasını çok özlemişti.

Çeto, Celasun'u yanına çağırdı ve ondan kendisi için Yamaç'la Cumali'yi öldürmesini istedi. Celasun bu istek karşısında ne yapacağını bilemese de Karakuzulara oynadığı oyunu devam ettirdi.
Reşit, Karakuzular'ı tehdit ettiği gibi Koçovalılar'ı da tehdit etti. Kendisi için birini öldürmeleri karşısında kendilerinden çalınan paranın ve öldürülen adamlarının hesabını sormayacaktı.

Cumali, Reşit'in konuşması karşısında sinirlendi. Her ne kadar Vartolu araya girip yumuşatmaya çalışsa da Cumali'nin tersi pisti.

Ve Reşit kendisine kulak asmayan Cumali ile Çeto'yu kaçırdı. 
Kardeşlerini kurtarmak isteyen bir yanda Yamaç'la Vartolu diğer yanda Mahsun, Reşit'in kapısına dayandı. Ve yine aynı şeyi duydular. Onun için birini öldürmeleri gerektiğini. Karşılığında da kardeşlerini alabileceklerini.

Reşit'in isteğini kim yerine getirebilecek?
Yamaç'la Vartolu mu? yoksa Mahsun mu?

Çukur'da neler oluyor?
39 | 46

Mahsun; Çeto'yu, Yamaç ve Vartolu ise Cumali'yi kurtarmak için harekete geçti. Karakuzular ve Koçovalılar kardeşlerini Reşit Feyzullah'ın elinden geri almak için plan kurdu. 

Yamaç ve Vartolu, Seyfettin Kadı'yı öldürmek için doğru anı bekledi. Oğlunun sünnet düğünün de içeri giren ikili Seyfettin Kadı'yı öldürmek için doğru anı bekledi. Yatağında öldürürecekleri sırada Yamaç'ın son anda oğlunun da Seyfettin Kadı'yla birlikte uyuduğunu fark etmesiyle plan iptal edildi.

Mahsun, Ersoy'un fikriyle Seyfettin Kadı ve Reşit Feyzullah'ı birbirine düşürecek bir plan hazırladı. Seyfettin Kadı'nın oğlunu kaçırmaya karar veren Mahsun suçu Reşit Feyzullah'ın üzerine atıp Çeto'yu kurtaracaktı. Seyfettin Kadı'nın oğlunu kaçıran Mahsun'un planı istediği gibi gitti.

Cumali ve Çeto birbirlerini tanımadan kaçma planlarını yapmaya koyuldu. Adamları etkisiz hale getirdikleri zaman karşılaşan ikili büyük bir şok yaşadı. İki düşman karşı karşıyaydı. Çeto ve Cumali bütün güçleriyle birbirlerine saldırdı.  Çeto'nun hayatı Cumali'nin ellerindeydi.

Seyfettin Kadı'nın kulübesine giren Yamaç gizli bir geçit buldu. Geçitin sonunda Vartolu ve Medet'i gördü. Seyfettin Kadı ikisini yakalamış, Yamaç'tan oğlunu getirmezde Vartolu ve Medet'i öldüreceğini söyledi.

Yamaç, Vartolu ve Medet'i kurtarabilecek mi?

 

Çukur'da neler oluyor?
40 | 46

Cumali’yi kurtarması gerekirken bir de Vartolu ve Medet’i kurtarmak zorunda kalan Yamaç, tüm kontrolü eline alarak harekete geçti. Gözünü karartan Yamaç Reşit Feyzullah'ı konuşturarak Cumali'nin yerini öğrendi.

Reşit Feyzullah'ın adamı tarafından bayıltılan Cumali ve Çeto ise baygın bir şekilde depoda uyandı. 

Cumali’yi kurtaran Yamaç, Vartolu'yu geri almak için Çeto'yu Mahsun'a vereceğini söylemesiyle Cumali tarafından sert bir tepkiyle karşılaştı. 

Mahsun'la anlaşan Yamaç, değiş tokuş gününde büyük bir sürprizle karşılaştı. Cumali, Çeto'yu vermemek için bir plan yaptı. Ancak Yamaç, Cumali'nin yeni bir hata yapmasını engellemek ve Vartolu’yu kurtarabilmek için Çeto’yu serbest bıraktı. 

Seyfettin Kadı'nın oğlunu geri veren Cumali, Vartolu ve Medet'i kurtardı. 

Yamaç, Çeto ve Mahsun'un açığını bulmak için Aliço'ya görev verdi. Aliço'nun getirdiği ipuculardan Yamaç, Ersoy'u köşeye sıkıştırması gerektiğini anladı.

Çeto ve Mahsun'dan gizlediği arabayla yolda giden Ersoy'un karşısına Yamaç çıktı.

Yamaç, Ersoy'u kendi tarafına çekebilecek mi?

Çukur'da neler oluyor?
41 | 46

Babası ile yüzleşen Selim, İdris’in kendisine neden böyle davrandığının öğrenmek istedi. İdris oğluna babasının da kendisine aynı şekilde davrandığını ve bu şekilde İdris Koçovalı olduğunu anlattı.  Selim’e Meliha hakkında bir itirafta bulundu. Kimseyi daha önce bu denli sevmediğini, Meliha’nın bir başka olduğunu söyledi.

Yamaç ve Vartolu, Karakuzular’ın kimyagerinin peşine düştüler. Yamaç, kimyagere bir ilaç uzatarak bunu Karakuzular’ın kimyasalına atmasına istedi. Bunu yapması için ailesini öne sürdü. Kimyager ise bunu kabul etmek zorunda kaldı. Ersoy, kimyager iş üstündeyken onu yakaladı ve vurdu. 

Çiyan, pazarda İdris’in sert çıkışının hesabını sordu. İdris Koçovalı’yı pusuya düşürdü. Idris, Selim ve Emmi ile birleşerek Çiyan’a saldırdı. Bütün mahallenin ortasında ona hakkettiği cevabı vermiş oldu.

Bu sırada Yamaç planını uygulamaya başladı. 

Cumali, Yamaç’a kendisinden habersiz iş yaptığı için hesap sordu. Yamaç, Vartolu ve Cumali Karakuzular’ın su deposuna kimyasalı boşalttılar. 

Mahsun, Karakuzular’dan bir genci  görevlendirerek Yamaç ve Vartolu’nun yanına gönderdi. Bu sayede beraber çalıştıklarını öğrendi.

Akşın’ın evden kaçması herkesi korkutmuştu. Saadet, Akşın’ı depoda görünce Yamaç’a vermesi için bir not bıraktı. Ancak not düşmüştü. Akşın, Saadet’i gördüğünü, hamile olduğunu evdekilere söyledi. Bunu duyan Vartolu büyük bir şok yaşadı. Akşın’ın tellerin altından geçtiğini öğrenince, Saadet’i aramaya gitti. Eve giren Vartolu, Saadet’e seslendi. Ancak Mahsun, Saadet’i saklamıştı.

Akşın, dışarı çıkmak için pencereyi tercih etmemişti. Karakuzular'ın evinde dolaşan Akşın odalardan birinde yatağa yatıp, ışığı açık unutunca Çeto’ya yakalandı. Çeto, Akşın’ı şantaj olarak kullandı ve Celasun’a teklif sundu. Konu Akşın olunca Celasun’un eli kolu bağlanmıştı. Celasun, Cumali’nin kafasına silah dayamıştı.

Köşeye sıkışan Celasun şimdi kimin tarafındaydı?

Çukur'da neler oluyor?
42 | 46

Cumali, Celasun'un kendisine silah doğrulttuğundan habersiz Karakuzular'a saldırmaya hazırlandı. Ancak farkedilen Cumali ve Celasun, Karakuzular'dan kaçtı.

Akşın'ın o halini gören Yamaç anne ve babasını ziyeret etmeye karar verdi. Bu kararını Cumali'ye açıkladı. Cumali ise anne ve babasını ziyaret etmeye karşı çıktı.

Yıllar sonra yeniden karşılaşan İdris ve Meliha eski defterleri açtı. Bu karşılaşma ikisi içinde sarsıcı oldu.

Aliço'dan babasının kötü olduğunu duyan Cumali, İdris'i görmek için yanına gitti. Babasını uzaktan gören Cumali gözyaşlarına hakim olamadı. Babasını görmek için gittiği mahallede Veysel'le karşılaşan Cumali istediği adamlara kavuştu. Artık Karakuzular'la savaşabileceği adamları vardı.

Yamaç, İdris'in karşısına çıktı. Baba, oğul acı dolu zamandan sonra ilk defa yan yana gelmişti. İkisi de duygulu anlar yaşadı.

İdris, Yamaç'tan sonra Vartolu'yla da karşılaştı. Vartolu ve Yamaç, İdris'i üzmemek için Saadet ile ilgili gerçeği söylemedi.

Bulgarlar tarafından köşeye sıkışan Karakuzular son çare olarak Vartolu'yu aradı. Saadet'in öldüğünü sanan Vartolu karşısında hamile karısını gördü. Büyük bir mutluluk duyan Vartolu kendini sakinleştirmeyi başardı. Vartolu, Mahsun ve Çeto'ya ondan ne istediklerini sordu.

Mahsun ve Çeto, Vartolu'dan ne isteyecek?

Çukur'da neler oluyor?
43 | 46

Vartolu, Çeto’nun elinden Saadet’i geri alabilmek için eski günlerine geri döndü. Çeto’nun istediklerini bulmaya çalışan Vartolu zor durumda kaldı. Medet’in teşvikiyle Vartolu, Çeto’nun evine gidip tencerenin içine Saadet için bir not bıraktı. Notu bulan Saadet, Vartolu’nun dediğini yapıp doğum sancısı numarası yaptı. Vartolu, Sadiş’ini kurtarabilmek için girdiği hastanede büyük bir sürprizle karşılaştı. Sadiş yerine Çeto’yu bulan Vartolu büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Celasun’u da kullanmak isteyen Çeto, Celasun ve ailesine ev tuttu. Hatice ile evde başbaşa evde kalan Akşın, Hatice’nin yine sinir anında çıkarttığı kırıcı sözleriyle dönülmez bir yola girdi. Bileklerini kesen Akşın inithar girişiminde bulundu. Çaresiz kalan Celasun’un yardımına Sena koştu. Sena, Akşın’I tedavi ettirebilmek için onu kendi evine getirdi. Akşın’ın intihar haberini duyan Yamaç üzülerek onun yanına geldi. 

Ersoy’u kullanan Yamaç Karakuzulara ait, içleri altın dolu cansız mankenlerin olduğu aracı ele geçirdi. Bu olaydan sonra Çeto ve Mahsun içlerinden birinin onlara ihanet ettiğinden şüphelenmeye başladı. Ersoy kendisinin yakalanacağından korktuğu için Yamaç’la buluştu. 

Karakuzuların teslimatı sırasında baskın yapan Yamaç, Ersoy’u vurarak Çeto ve Mahsun’un Ersoy üstündeki şüphelerinin kalkmasını sağladı. 

Çukur'da neler oluyor?
44 | 46

Ersoy'u vurmasıyla Yamaç'ın planı istediği gibi gitmişti. Yamaç, Mahsun ve Çeto'nun içlerindeki hainin Ersoy olduğu şüphesini ortadan kaldırdı. Kardeşlerinin vurulması Mahsun ve Çeto'yu sarstı.

Yamaç, Ersoy’un peşini bırakmayarak Karakuzular'ın yeni bir kimyageri olduğunu öğrendi. Yamaç yeni kimyageri bulmak için Vartolu'dan yardım istedi. 

Meliha'nın kapısına giden İdris, her şeyini kaybettiğini artık kendisinin o eski tanıdığı adam olmadığını çok değiştiğini söyledi. Meliha, İdris'e tokat atıp kendisinin İdris Koçovalı olduğunu hatırlattı. Daha sonra İdris'i şaşırtan bir hamle yapıp onu öptü.

Kemal, Metin ve Celasun, İdris ile görüşmek için onun yanına gitti. Kemal, Metin ve Celasun'u gören İdris hepsine sarılarak özlem giderdi. Ancak onları izleyen biri daha vardı; Meke

Meke, İdris'in karşısına çıkıp bütün acılarını haykırdı. Babasının Çukur'a gömülmediğini söyleyen Meke'nin sözleri İdris'in yıkılmasına neden oldu.

Durumu Yamaç'a anlatan İdris, bu işi halletmesini söyledi. Yamaç uzun zaman sonra Çukur'a geri döndü. Çukur'un sokaklarında gezinen Yamaç mahalle sakinleri tarafından büyük bir hüzün ve özlemle karşılandı. Çukur halkı, Koçovalılar'ın artık mahalleye geri dönmesini istiyordu.

Aliço, Cumali'yi İdris'in evine getirdi. Ailesinden helallik alması gerektiğini söyledi. Aliço'nun sözlerinden etkilenen Cumali yıllar sonra annesinin karşısına çıktı. Cumali'yi gören Sultan gözyaşları hakim olamayıp oğluna sarıldı. 

Eve gelen İdris, Cumali'yi karşısında gördü. Büyük bir şaşkınlık yaşayan İdris Cumali'ye önce tokat attı daha sonra sarılarak ağladı.

Vartolu, Saadet'e ve yeni doğan oğluna kavuştu. Ancak mutlulukları kısa sürdü. Karakuzular, Saadet ve oğlunu Vartolu'dan ayırdı. 

Vartolu Saadet'e ve oğluna kavuşabilecek mi?

Çukur'da neler oluyor?
45 | 46

Mahsun, Koçovalılar'ı ortadan kaldırmak için baskın düzenledi. Ancak Celasun'un Yamaç'a haber vermesiyle Mahsun'un planı istediği gibi gitmedi. Eve ani baskın yapan Mahsun silahından çıkan kurşunların Koçovalılar'a isabet ettiğini sanarken aslında hayatının en kötü sürpriziyle karşılaştı. Cumali, Mahsun'u oyuna getirerek kardeşlerini öldürmesine sebep oldu. Mahsun, kardeşlerini öldürdüğü için büyük bir öfke patlaması ve vicdan azabı yaşadı.

Koçovalılar'a baskın yapılacağını söyleyenin Celasun olduğundan şüphelenen Mahsun ve Çeto’nun Celasun’a cezası ağır oldu. Mahsun bütün öfkesini Celasun'dan çıkardı. 

Vartolu, Saadet’e ve oğluna kavuşabilmek için Çeto’ya çalışırken, Yamaç ve Cumali, Vartolu olduğunu bilmeden Karakuzular'ın yeni kimyagerinin peşine düştü.

Adım adım Vartolu'ya yaklaşan Yamaç, Cumali'nin telefonuyla Karakuzular'ın Çukur'un çocuklarını toplayacağını öğrendi. Çukur'a giren Koçovalılar çocukları kurtarmak için savaştılar. Fakat Çeto'nun başka planı vardı. Koçovalılar çocuklar için savaşırken Çeto çoktan Çukur'un çocuklarını ele geçirmişti. 

Kimyagerin çalıştığı yeri öğrenen Cumali ve Celasun depoya baskın yaptı. Vartolu baskından kaçmaya çalışırken karşısında Celasun'u buldu. İkisi büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Çeto ve Mahsun’un kendisinden sakladığı sırrı öğrenen Ersoy, soluğu Yamaç’ın yanında aldı. Ersoy; Yamaç'a, Çeto ve Mahsun'u bitirme teklifinde bulundu. 

Yamaç, Çeto ve Mahsun'u bitirebilecek mi?

Çukur'da neler oluyor?
46 | 46

Cumali’den kaçmaya çalışan Vartolu, Celasun ile karşı karşıya geldi. Vartolu büyük bir şaşkınlık yaşasa da Celasun’un yardımıyla yakalanmaktan kurtuldu. Celasun Akşın için, Vartolu ise Saadet için Karakuzular’ın yanında olduğunu birbirine söyledi.

Bu sırada Karakuzular’ın elinde olan Çukur çocukları, büyük bir ilgiyle karşılandı, gözleri boyandı. Çeto ve Mahsun, Çukur’daki söylentileri kırarak, çocukları kendi taraflarına çekmeye çalıştılar. Koçovalı Kardeşler yeni planlarıyla Karakuzular’ı her saniye takip etmeye başladı. En sonunda çocukların olduğu minibüsü takip ederek, durdurmayı başardılar. Ancak beklemedikleri bir tepkiyle karşılaştılar. Çocuklar, Çukur’a dönmek istemedi. Yamaç ve Cumali çocukların parmaklarında Karakuzu dövmesi olduğunu gördüler.

Mahsun’un Sena’ya olan yakınlığı devam etti. Yardımına koşmaktan çekinmedi. Sena’nın kaybolan küpesini yerinde bulmasıyla işler değişmeye başladı. Artık Mahsun’a şüpheyle bakmaya başladı.

Yamaç, Cumali’nin Sultan’a gitmesini Sena’nın istediğini düşünüyordu. Aliço, bu konuda Selim’in parmağının olduğunu belirtti. Yamaç, gerçeği öğrenmiş oldu.

Cumali’nin gözü Vartolu’nun üzerindeydi. Bütün gün beraber olacaklarını söyledi. Cumali’nin tehditkar konuşmasıyla Vartolu’yu büyük bir telaş sardı.

Vartolu'nun Karakuzular'a çalıştığı açığa çıkacak mıydı?

Yeni fragmanlar, son bölümler ve en etkileyici sahnelerden anında haberdar olmak ister misin?