Ege Kökenli Kimdir?

Güncelleme : 09 Eylül 2017 Cumartesi, 23:32:41

Kalp Atışı'nda Bahar karakterini canlandıran güzel oyuncu Ege Kökenli kimdir, kaç yaşındadır?

Ege Kökenli Kimdir?
1 | 5

Ege Kökenli 20 mart 1993 Kırklareli'de doğdu. 1.68 boyunda olan Ege Kökenli, yeşil gözlü, balık burcu.  4 yaşında anasınıfında tiyatro ile tanışan oyuncu, çocukluk yıllarını Kırklareli'de basketbol, bale, atletizm ve halkoyunları ile geçirdi.

Ege Kökenli Kimdir?
2 | 5

Lise için İstanbul'a geldi, lise eğitimini Fransızca gören Ege Kökenli; 5 sene boyunca fransızca tiyatro ekibinde aktif olarak çalıştı. Üniversite de uluslararası ilişkiler bölümünü kazandı ancak 2 sene okuduktan sonra içinden gelen sese geri dönerek yeniden sınava girip konservatuvar sınavlarına girdi. 

Ege Kökenli Kimdir?
3 | 5

Şuan Haliç Üniversitesi’nde konservatuar eğitimi almaya devam ediyor.  Dizi hayatına 8 yaşında Çetin Tekindor'un küçük kızı rolü ile başladı, o günden beri de severek devam ediyor.

Ege Kökenli Kimdir?
4 | 5

Öğretmen Kemal, Yahşi Cazibe, Çalıkuşu, Güneşin Kızları ve Asla Vazgeçmem bugüne kadar yer aldığı yapımlar. Hayvanları çok seven Ege, 2 kedi sahibi ve mahallenin kedilerini de asla yalnız bırakmıyor.

Ege Kökenli Kimdir?
5 | 5

Yazmayı, okumayı, ama en çok da dinlemeyi seviyor. Dünyayı gezmek, yeni insanlar ve coğrafyalar keşfetmek en büyük hayali.

SIRADAKİ HABER