BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

ELİNİ TUTTUM, GİTMESİNE İZİN VERMEYECEĞİM!

Show TV'nin beğeniyle izlenen dizisi Kalp Atışı’nın 7. bölüm tanıtımı yayınlandı. Mehmet’i kanlar içerisinde yerde gören Eylül’ün ağlayarak Mehmet’e müdahale etmeye çalıştığı ve yıllar sonra karşısına çıkan babasına tepki gösterdiği tanıtımda; Eylül’e hazırlanan sürpriz büyük merak uyandırdı. Her Cuma ekrana gelen ve izleyenleri ekran başına kilitleyen Kalp Atışı’nın yedinci bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor.

Kalp Atışı’nın Cuma akşamı ekrana gelen altıncı bölümünde, Ali Asaf’ın evlenme teklifi sırasında Serdar’dan gelen beklenmedik telefonla sarsılan Eylül, babaannesiyle ilgili gerçekleri öğrenmek için Serdar’ı bulmaya çalıştı. Apar topar hastaneye giden Eylül, Oğuz’dan Serdar’ın öldüğünü öğrendi. Serdar’ın ölümü Ali Asaf’ın kafasını karıştırırken, Ziyanur’u çok şaşırttı. Süleyman ise Eylül’den kurtulmak için Ziyanur’a baskı yapmaya devam etti. Ali Asaf’ın müdahale ettiği trafik kazası sonucunda annenin, çocukları arasında vermek zorunda olduğu karar izleyenleri derinden etkiledi. Ali Asaf, Serdar’ın şüpheli ölümünü gizlice araştırarak, Eylül’ün babaannesinin ölümündeki soruların yanıtlarını bulmasına yardım etmek istedi. Fakat Mehmet’le giden Eylül, gerçekleri öğrenemedi. Mehmet motoruyla ilerlerken, yan taraftan gelen bir araba hızla Mehmet’e çarptı. Mehmet’in motoruyla havaya uçtuğu final sahnesinde; Eylül’ün dehşet içinde kaldığı anlar büyük heyecan yarattı.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan ve Aytaç Çiçek’in yaptığı Kalp Atışı’nın başrollerinde; Gökhan Alkan ve Öykü Karayel’e Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Devrim Atmaca, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Erdem Kaynarca ve Vedat Erincin eşlik ediyor.

Kalp Atışı’nın merakla beklenen yeni bölümü 11 Ağustos Cuma günü saat 20.00'de Show TV'de!

İşte "Kalp Atışı"nın 7. bölüm tanıtımı!