BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Burcu Türünz

Kalp Atışı / Esma Sancak (Burcu Türünz)

Lisenin iyi niyetli, saf, samimi kendine has kızı.
Aklından hiç kötülük geçmiyor. 
Derdi popüler insanlar arasında kabul görmek. 
Aşağılansa da bunu görmezden geliyor. 
Eylül’ün en yakın arkadaşı.
Tezcanlı heyecanlı.
Hep güleryüzlü ve mutlu.

Burcu Türünz Kimdir, Kaç Yaşında?

Burcu Türünz 24.02.1988 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden onur öğrencisi olarak mezun oldu ve Viyana’ya yerleşti. Beş sene Viyana’da yaşadı. Viyana Üniversitesi Siyaset Bilimi Yüksek lisansının üzerine İstanbul’a döndü ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İnteraktif Pazarlama yüksek lisansından yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldu. Yazmaya olan yeteneği onu Pazarlama Türkiye yazarlarından biri yaptı. Kendisi aynı zamanda şarkı da yazmaktadır.

Burcu Türünz mimar olan bir annenin ve inşaat mühendisi olan bir babanın ikinci çocuğudur ve down sendromlu bir abisi vardır. 1.60 boyunda, 47 kg kahverengi gözlü ve kumral olan Burcu’nun burcu Balık ve ayakları 37 numaradır. İngilizce ve almanca bilmektedir.

Burcu’nun çocukluğundan beri hayali oyuncu olmaktı. Güzel sanatlara olan tutkusu gün geçtikçe artarak, ona beyaz yakalı bir hayatın içinde mutlu olamayacağını hissettirdi. Ani bir kararla hayalinin peşinden giderek, bütün hayatını değiştirdi. Önemsediği eğitim hayatı onu Craft Atölye’yle buluşturdu. Üç ay gibi kısa bir sürede bir çok reklamda yer aldı.

Burcu Türünz SHOW TV’nin yeni dizisi Kalp Atışı’nda Eylül’ün yakın arkadaşı Esma karakterini canlandıracak.

 
 
VİDEOLAR