Mayıs Kraliçesi'nin muhteşem çocukları

Mayıs Kraliçesi'nin muhteşem çocukları

Güncelleme : 28 Eylül 2015 Pazartesi, 10:05:52

Show TV’nin en çok konuşulan dizilerinden Mayıs Kraliçesi’nde başrol oyuncularının çocukluğunu canlandıracak genç yetenekler bulundu.

Show TV’nin  en çok konuşulan dizilerinden Mayıs Kraliçesi’nde başrol oyuncularının  çocukluğunu canlandıracak genç yetenekler bulundu.  Yüzlerce başvurunun arasından seçilen çocuk oyuncular, Yağmur Tanrısevsin, Ahmet Olgun Sünear, Samet Sırmalı ve Derya Şensoy’a olan benzerlikleriyle dikkat çekti.

MinT Yapım’ın hazırlıklarını sürdürdüğü iddialı projesi Mayıs Kraliçesi için uzun zamandır aranan çocuk oyuncular bulundu.

 


Çocuk oyuncu arayışının duyurulmasıyla yüzlerce başvuru alan yapım şirketi, genç yetenekleri bulmak için günler süren titiz bir çalışma gerçekleştirdi.

 

Mayıs Kraliçesi’nde Yağmur TanrısevsinAhmet Olgun SünearSamet Sırmalı ve Derya Şensoy’un çocukluğunu canlandıracak olan minik yıldızların,  dizinin başrol oyuncularına olan benzerliği ise bir hayli dikkat çekici.

 

Yapımcılığını Birol Güven’in, yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt’un üstlendiği Mayıs Kraliçe, Ekim ayında Show TV’de izleyiciyle buluşacak.

 

SIRADAKİ HABER