Yuvamdaki Düşman 3. Bölüm Fragmanı

Yuvamdaki Düşman’ın 3. bölüm tanıtımı yayınlandı. Yasemin’in ilaçlarının değiştiğini öğrendiği ve bunun için Olcay’ı suçladığı tanıtımda, Olcay’ın “Karının ailemize zarar vermesine izin vermeyeceğim!” sözleri dikkat çekiyor. Olcay ve Yasemin arasında kalan Murat sinirlerine hakim olamazken, Ceren’in “Göstereceğim ben sana doğruyu yanlışı, o yarım kalmış aklını da alacağım senin!” sözleri gerilimi arttırıyor. Murat’ın uyuduğu sırada yanına yaklaşan Ceren’in ve o sırada Murat’ı arayan Yasemin’in arasında neler olacağı merakla bekleniyor.

Yuvamdaki Düşman; çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

 ‘Yuvamdaki Düşman’ın başrollerinde, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan yer alıyor.  Birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayelerinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi başarılı isimler bir araya geliyor.

  • YapımDüş Gezginleri
  • YönetmenMüge Uğurlar
  • SenaryoRüya İşçileri