Yuvamdaki Düşman 2. Bölüm Fragmanı

Yuvamdaki Düşman’ın 2. bölüm tanıtımı yayınlandı. Tülin’in Yasemin’e, “Sen hiç birinden ölmesini isteyecek kadar nefret ettin mi?” sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda, Olcay ile Yasemin’in karşı karşıya geldiği anlar heyecanı yükseltiyor. Çifthanlıların evine giren Ceren’in, Yasemin’in güvenini kazanmaya başladığı bir yandan da eşi Murat’ın ilgisini çekmeye çalıştığı tanıtım, Tülin’in anlattığı kişi Ceren mi sorusunu akıllara getiriyor. Yuvamdaki Düşman psikolojik gerilim türündeki hikayesiyle izleyiciyi her perşembe ekrana bağlayacak.

Yuvamdaki Düşman; çocukluğundan beri özendiği, hayallerini kurduğu ve uğruna her şeyi göze aldığı hayata ulaşmaya bir adım kala tüm elde ettiklerini kaybeden genç bir kadının ve bu kadının hayatını yeniden kurmak için gözünü diktiği varlıklı ve mutlu bir ailenin hikayesi. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girip gizli planını uygulamaya koyunca neler olacak?

 ‘Yuvamdaki Düşman’ın başrollerinde, Nebahat Çehre, Ece Çeşmioğlu, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan yer alıyor.  Birbirinden farklı karakterlerin, farklı hikayelerinin anlatılacağı dizinin kadrosunda Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Rıza Akın, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Sultan Köroğlu Kılıç gibi başarılı isimler bir araya geliyor.

  • YapımDüş Gezginleri
  • YönetmenMüge Uğurlar
  • SenaryoRüya İşçileri