Yeni Gelin 7. Bölüm 2. Fragmanı

Kadınlar, kocalarını suç üstü yaptıklarını sanırken, aslında kendileri bir suç işlemiştir. Ve onlara verilen ceza çok ağır olmuştur.

Konağın gelinleri Kağan'ın sevgilisi Elmas'ın yanına gitmeye karar vermiştir. Ancak hiç beklemedik bir olay  olur. Ve Bella demir parmaklıklar ardına düşer. Bella kendisine üzülecek zaman bile bulamaz. Çünkü biricik kocası da kodesi boylanmıştır. Yeni gelin Bella şimdi de hapishanede yeni gelinliğini göstermektedir.

Konağın bütün fertleri hapsi boylarken bu durumu fırsata dönüştüren Möhteber, Baran'dan Şirin'i kaçırmasını ister. Ama hiç beklemediği bir olay olur. Baran artık Bozok'ların güvenini kazanmış onların dostu olmuştur. Ancak bu durum Ferhat'ın hiç hoşuna gitmez.

Herkes özgürlüğüne kavuştuğu zaman Kağan büyük bir hamle yapar. Konaktakilerin uğraşması gereken başka bir dert ortaya çıkmıştır.

 

Şehirli genç bir kızın yeni gelinlik hallerini konu alan Yeni Gelin'de başrolleri Jessica May ve Tolga Mendi paylaşıyor. Dizide Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç, Sema Keçik, Lale Başar, Renan Bilek, Yonca Şahinbaş, Burçin Bildik, Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık ve daha birçok ünlü oyuncu da yer alıyor. Dizisinin senaryosunu Ersoy Güler yönetmenliğini ise Tülay Kocatürk ve Ersoy Güler üstleniyor.  • YapımSüreç Film
  • YapımcıAli Gündoğdu
  • YönetmenErsoy Güler, Tülay Kocatürk
  • SenaryoErsoy Güler