BİR KAÇ KELİME YAZARAK SİZE YARDIMCI OLABİLİRİZ! Dizi / Program / Film / Haber / Video / Oyuncu vb.

Fatih Harbiye 41. Bölüm 4. fragmanı / Yarın 20.00

Ekranların fenomen dizisi “Fatih Harbiye”, yeni yayın dönemine yarın akşam Show TV’de ilginç sürprizlerle başlıyor. YapımcılığınıKoliba Film’in üstlendiği “Fatih Harbiye”, yeni döneminde izleyicileri şaşırtacak müthiş görüntülere ve hikayelere sahne olacak.

 

Kabusa dönen düğün gecesi sonrası Macit, Neriman’ı kaybetme tehlikesiyle yüz yüze geldiği için perişan bir haldedir. Üstelik olanların sorumlusu olarak görüldüğü için başta Faiz ve Zehra olmak üzere kimse onu görmek istememektedir. Macit büyük bir öfke içinde soluğu Pelin’in yanında alır. İnci, yıllardır içinde taşıdığı sırla yüzleşmek zorunda kalırken, Kerim’in geçmişinin de ondan hesap sorduğundan habersizdir. Geçmişlerinden gelen bir “hayalet” onları iyice köşeye sıkıştırmaktadır.

 

“Fatih Harbiye” dizisinin yeni sezonda oyuncu kadrosuna Murat GöksuSerkan Şenalp ve Barış Hacıhan dahil olurken; başrolleri, Kadir DoğuluNeslihan Atagül , Yunus Emre Yıldırımer, Dilara Öztunç, Itır Esen, Seda Türkmen, Fırat Topkorur, Pınar Dikici  ve Uğur Demirpehlivan paylaşıyor. 

 

Sadullah Celen’in yönettiği dizinin  senaryosunu ise, Bekir Baran Sıtkı, Rana Mamatlıoğlu ve Murat Emir Eren kaleme alıyor.

 

 

“Fatih Harbiye” soluksuz izleyeceğiniz yeni sezonuyla, yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!

BÖLÜMLER
SAHNELER
FRAGMANLAR
OYUNCULAR
FRAGMANLAR
DAHA FAZLA GÖSTER