FRAGMANI İZLE

Artık Susma 1. Bölüm

"Sisler Bulvarı Katili" neden hala yakalanamadı? Bugüne kadar en az 10 cinayet işleyen seri katil tekrar ortaya çıkar mı? İstanbul'u sarsan kesik bacak cinayetlerinin sır perdesi "Artık Susma"da aralanıyor!  13 yıl önce Rusya'da doğan ve öksüz kalan Melek, hiç görmediği Türk babasını bulabilecek mi? Tüm Türkiye'nin konuştuğu olaylı bir ayrılığın kahramanları Artık Susma’da bir araya gelecek, stüdyoda büyük yüzleşme yaşanacak! Sürpriz çiftin yüzleşmesini herkes soluksuz izleyecek!

Türkiye’nin en güvenilir ismi Seda Sayan ve ekranların sevilen yüzü Uğur Arslan, “Seda ve Uğur'la” ile hafta içi Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’a konusunda uzman, Türkiye’nin en tecrübeli muhabir ve kameramanlarından oluşan güçlü haber kadrosu ve istihbarat ekibi eşlik edecek!

ÇÖZÜLMEDİK CİNAYET, AYDINLANMAYAN OLAY KALMAYACAK!

Global Yapım tarafından hazırlanan programda Seda Sayan ve Uğur Arslan, stüdyodaki konuklarıyla her gün faili meçhul cinayetleri çözmeye çalışacak, kayıpların izini sürecek ve güncel polisiye olayları canlı bağlantılarla adım adım izleyerek seyirciye aktaracak. Gerçekler “Seda ve Uğur'la”da ortaya çıkacak!