- Anasayfa /
- Show Ana Haber /
- Çöp ev kabusu!
Show Ana Haber Çöp ev kabusu!
İstanbul Fatih'te bir apartmanın çöp evle başı dertte... İddiaya göre 65 yaşlarındaki bir adam 3 yıl önce dairesini terk edip sokaklarda yaşamaya başladı. Ve bir daha evine uğramayan yaşlı adamın yıllarca biriktirdiği çöpler yüzünden apartman sakinlerinin hayatı kabusa döndü.
Güncelleme : 08 Nisan 2024 Pazartesi, 21:47:55