Zahide Yetiş'le 587. Bölüm

Zahide Yetiş'le 587. Bölümünde; Adıyamanlı Musa Bey ve sıra gecesi ekibi konuk oluyor. Doç. Dr. Oytun Erbaş, hastalıklara dair merak edilenleri anlatırken, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Sefer Ogün Bölük kataraktın tek tedavisi ameliyat mıdır, akıllı lens tedavisi nasıl uygulanır sorularını yanıtladı. KBB hastalıkları hekimi Prof. Dr. Sami Katırcıoğlu bebeklerde işitme kaybının nasıl anlaşıldığıyla ilgili bilgi verdi. İşitder Başkanı Ersin Oray işitme cihazlarının nasıl alınması gerektiğini açıklarken, işitme kaybı nedeniyle programa başvuran katılımcıya işitme cihazları hediye edildi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.