Zahide Yetiş'le 577. Bölüm

Zahide Yetiş'le 577. Bölümünde; NLP Uzmanı ve Yaşam Koçu Sevil Tunç evliliklerde boşanmalar neden arttı, sosyal medya kullanımı ilişkileri nasıl etkiliyor sorularını yanıtlarken, Filiz Er ve kızı Ela Deniz Er lezzetli tarifleriyle konuk oldu. Eczacı Elif Kaya Gaps diyeti ile ilgili bilgiler verirken, Uzman Lenfödem Terapisti Cemile Uydur lenfödemin tedavisi mümkün mü, damar sağlığını korumak için nelere dikkat etmeliyiz sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.