Zahide Yetiş'le 573. Bölüm

Zahide Yetiş'le 573. Bölümünde; Dr. Feridun Kunak bele kupa çekmenin faydaları nelerdir, evde hazırlanan doğal krem ile bel ağrılarından kurtulabilir miyiz, cilt güzelliğini korumanın formülü var mı sorularını yanıtlarken, sosyal medyada yemek yediği videolarla çok sevilen, Tosun Baba lakaplı Mehmet Ağagürbüz lezzetli tarifler verdi. Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Kürşat Bozkurt varis tedavisi ile ilgili merak edilenleri anlatırken, Cirtus (Laden) bitkisi üzerine yaptığı araştırmalarla hastalıklara fayda sağladığını iddia eden, Sabun Üreticisi Cumali Bora, Zahide Yetiş’in konuğu oldu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.