Zahide Yetiş'le 568. Bölüm

Zahide Yetiş'le 568. Bölümünde; Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy varis tedavisi ile ilgili bilgiler verirken, Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu bitkilerle çeşitli rahatsızlıkların tedavisi yapılabilir mi, bitkilerin şifası var mı sorularını yanıtladı ve egzama ve sedef tedavisinde bilinmeyenleri açıkladı. Tavuk Yetiştiricisi Ömer Faruk Erdönmez 1 metrelik tavuklarıyla birlikte Zahide Yetiş’e konuk olurken, Uzman Yaşam Koçu Sevil Tunç evliliklerde boşanmalar neden arttı, sosyal medya kullanımı ilişkileri nasıl etkiliyor sorularını anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.