Zahide Yetiş'le 555. Bölüm

Zahide Yetiş'le 555. Bölümünde; Elif Korkmazel pratik yemekleriyle konuk olurken, Onkoloji Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar sağlığımız için ne tüketmeliyiz, yediğimiz gıdalar güvenli mi sorularını yanıtladı. Şef Mehmet Sur birbirinden özel tarifler verirken, Kokoreç Ustası Oğuzhan Sayı meşhur Makedon kokoreci yaptı. Girişimsel Nöroradyoloji Uzmanı Doç. Dr. Eren Erdem’in anevrizma belirtileri nelerdir, kemik erimesi neden olur ve tedavisi mümkün mü sorularını yanıtladığı programda, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Emin Birpınar naylon, file ve bez poşet hakkında merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.