Zahide Yetiş'le 549. Bölüm

Zahide Yetiş'le 549. Bölümünde; Elif Korkmazel pratik tarifleriyle konuk olurken, Doç. Dr. Oytun Erbaş, hastalıkların psikolojik yönleri var mı, aşk zayıflatır mı, inisülin direnci nedir sorularını ve hastalıklara dair tüm merak edilenleri cevaplamak için Zahide Yetiş'in konuğu oldu. Laparaskopik Bariatrik ve Metabolik Cerrah Op. Dr. Muzaffer Al ise şeker hastalığı nedir ve kimlerde görülür, şeker hastalığının tedavisi mümkün mü sorularını cevapladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.