Zahide Yetiş'le 548. Bölüm

Zahide Yetiş'le 548. Bölümünde; Elif Korkmazel pratik tarifleriyle konuk olurken, Dr. Aydın Duygu nasıl beslenmeliyiz, hangi besinleri hayatımızdan çıkarmalıyız, sorularını yanıtladı. Eğitimci Haluk Tatar’ın beynimiz nasıl mutlu oluyor, girdiğimiz çatışmalardan nasıl sağ çıkarız, ev ekonomisi yapmanın püf noktaları nelerdir sorularını yanıtlarken, KBB Hastalıkları , Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Ozan Seymen Sezen güzellik ve yüz estetiğiyle ilgili en yeni yöntemleri anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.