Zahide Yetiş'le 536. Bölüm

Zahide Yetiş'le 536. Bölümünde; Elif Korkmazel pratik yemekleri ve lezzetli tarifleriyle konuk olurken, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kerem Bıkmaz geçmeyen ağrıların çözümü nedir, his kaybı neden olur, kaslarda oluşan güçsüzlüğün sebebi nedir sorularını yanıtladı. Ozon Terapi Uzmanı Dr. Lale Yeprem ozon terapi ve tedavi şekillerini anlattı. Dr. Feridun Kunak ise nezle ve gripten korunmanın doğal yollarını ve cilt güzelliğini korumanın formüllerini canlı yayında anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.