Zahide Yetiş'le 531. Bölüm

Zahide Yetiş'le 531. Bölümünde; Elif Korkmazel pratik yemekleri ve lezzetli tarifleriyle konuk olurken, Uzman Klinik Psikolog Merve Celep evliliklerde ilişkiler nasıl olmalı, çiftlerin birbiriyle iletişiminde yapılan hatalar nedir sorularını yanıtladı. Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Kadir Demir mide ve bağırsak sağlığı için nasıl beslenmeliyiz, kabızlık, bağırsak sendromu, gastrit gibi hastalıklardan korunmak için neler yapmalıyız sorularını yanıtlarken, Obezite ve Diyabet Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Sakçak mide küçültme ameliyatları ile ilgili bilgiler verdi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.