Zahide Yetiş'le 507. Bölüm

Zahide Yetiş'le 507. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel pratik tarifler verirken, Fizyolog Prof. Dr. Üner Tan, Üner Tan sendromu nedir, belirtileri nelerdir, bu sendromun tedavisi mümkün mü sorularını yanıtladı. Bacaklarda his kaybı neden olur, kaslarda oluşan güçsüzlüğün sebebi nedir? Fizyoterapist Zafer Aksungur ve Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Kerem Bıkmaz, tüm bilinmeyenleri yanıtlamak için Zahide Yetiş’in konuğu oldu. Moleküler Biyoteknoloji Uzmanı Vedat Burak Budak ise kök hücre tedavisi ile ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.