Zahide Yetiş'le 499. Bölüm

Zahide Yetiş'le'nin 499. Bölümünde; Patoloji ve Fitoterapi Uzmanı Dr. Elif Güveloğlu bitkilerle çeşitli rahatsızlıkların tedavisi yapılabilir mi, bitkilerin şifası var mı sorularını yanıtlarken, egzama ve sedef tedavisinde bilinmeyenleri açıklıyor. İç Hastalıkları ve Hematoloji Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Çetiner ve Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Kadir Demir kanserin tedavisi var mı, kanser bitkilerle tedavi edilebilir mi sorularını yanıtlarken, Girişimsel Nöroradyoloji Uzmanı Doç. Dr. Eren Erdem girişimsel nöroradyoloji ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bitkilerle kanseri tedavi ettiğini iddia eden Şevki Güngör ise Zahide Yetiş’in konuğu oldu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.