Zahide Yetiş'le 493. Bölüm

Zahide Yetiş'lenin 493. Bölümünde; hoş sohbetiyle, hayattan çıkardığı derslerle Tüm Türkiye’yi ağlatan, güldüren, düşündüren Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya’yı yepyeni öyküleriyle konuk etti.  Op. Dr. Berktuğ Erdoğan göz sağlığı ve tedavi yöntemlerini anlatırken, Diş Hekimi Umur Arıkan diş sağlığı ve tedavi yöntemleriyle ilgili bilgiler verdi. Yemek Yazarı Elif Korkmazel ise pratik yemekleri ve lezzetli tarifleriyle Zahide Yetiş’in konuğu oldu.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.