Zahide Yetiş'le 485. Bölüm

Zahide Yetiş'le 485. Bölümünde; Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan "Zahide Yetiş'le" bugün; Yemek Yazarı Elif Korkmazel iftar sofralarına lezzet katacak tarifler verirken, Fizyoterapist Zafer Aksungur ile Beyin ve Sinir Omurilik Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Gökhan Özçınar ile çok konuşulan geleneksel bel ve boyun ağrıları geçirme yöntemleri konuşuldu. Güzellik Danışmanı Ahu Karaduman ise bölgesel incelme ve cilt bakımının sırlarını verdi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.