Zahide Yetiş'le 482. Bölüm

Zahide Yetiş'le 482. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel Ramazan’a özel lezzetli ve pratik tarifler verirken, Prof. Dr. Caner Taslaman yaşama, ölüme ve İslam’a dair merak edilenleri anlattı. Pedagog Bahar Bal’ın bilgisayar oyunları çocuklarımızı nasıl etkiliyor, çocuğa mahremiyet eğitimi nasıl verilmeli, ergenlik çağındaki çocuklara nasıl yaklaşılmalı sorularını yanıtladığı programda, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Aşkar selülitlerden kurtulmaya yardımcı güzellik uygulamalarını paylaştı.  

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.