Zahide Yetiş'le 480. Bölüm

Zahide Yetiş'le 480. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel tavuktan kokoreç ve künefe tarifi verirken, Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Murat Aksoy damar sağlığı ve varise dair merak edilen soruları yanıtladı. Eczacı Hülya Kayhan’ın saç dökülmesi, saçkıran, sivilce, vücut çatlakları ve daha birçok şikayet için organik yağlarla evde yapılabilecek doğal karışım tarifleriyle konuk olacağı programda Çocuk Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Tarkan Soygür çocuklarda gece yatak ıslatmanın nedenleri ve tedavi yöntemlerini paylaştı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.