Zahide Yetiş'le 474. Bölüm

Zahide Yetiş'le 474. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel birbirinden lezzetli ekonomik ve pratik tariflerini paylaşırken, Araştırmacı-Yazar Mehmet Ali Bulut tükettiğimiz gıdalar kanımızı olumlu veya olumsuz nasıl etkiliyor, hastalığı kendimiz mi tercih ediyoruz, hastalanmama ihtimalimiz var mı sorularını yanıtladı. Ayrıca Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Sultan Kaya Ünsal ameliyatsız göz kapağı tedavisi ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.