Zahide Yetiş'le 472. Bölüm

Zahide Yetiş'le 472. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel Dr. Fevzi Özgönül’ün lezzetli tariflerini verirken, Dr. Fevzi Özgönül Ramazan ayında nasıl beslenmeliyiz, sahurda nasıl beslenirsek uzun süre tok kalırız sorularını yanıtladı. Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Nihat Tanfer’in ağız, diş ve çene kemiğine dair merak edilen soruların yanıtlarını vereceği programda Kulak, Burun, Boğaz Uzmanı Doç. Dr. Ömer Faruk Sağun burun estetiği öncesi son hali görmek mümkün mü, estetik öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler neler sorularını yanıtladı.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.