Zahide Yetiş'le 468. Bölüm

Zahide Yetiş'le 468. Bölümünde; Yemek Yazarı Elif Korkmazel milföyden meyveli yaz çiçekleri ve biberli kahvaltılık böreği tarifleri verirken Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cahide Topsakal bel ağrıları -bel fıtığı, boyun ağrısı - boyun fıtığı, omuz, sırt, bacaklardaki ağrılar ve tedavi yöntemlerine dair merak edilenleri yanıtladı. Ayrıca Diş Hekimi Umur Arıkan şeker hastalında ağız-diş sağlığı ve implant tedavisinin detaylarını verdi.

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleriyle hafta içi her gün Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor. Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor.

Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor. Son teknoloji tıbbi olanaklarla, hepsi alanında uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarınıza “Zahide Yetiş’le”de çözüm aranıyor.